bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Struktura ŁCDNiKP

Struktura organizacyjna ŁCDNiKP

Dyrekcja:

  • Janusz Jan Moos – dyrektor
  • e-mail: jmoos@wckp.lodz.pl

    Sekretariat:
    telefon: 42 678-33-78
    fax: 42 678-07-98
    e-mail: wcdnikp@wckp.lodz.pl

  • Elżbieta Gonciarz – wicedyrektor, pełnomocnik ds. jakości
  • telefon: 42 678-33-78 w. 205
    e-mail: gonciarz@wckp.lodz.pl

  • Zofia Teresa Dąbrowska – wicedyrektor
  • telefon: 42 678-33-78 w.204
    e-mail: tdabrowska@wckp.lodz.pl

Kierownicy Ośrodków:

  • Ośrodek Doskonalenia Szkolnych Systemów Kształcenia

Zofia Teresa Dąbrowska
telefon: 42 678-33-78 w. 204
e-mail: tdabrowska@wckp.lodz.pl

  • Ośrodek Osiągania i Doskonalenia Kwalifikacji Zawodowych

Barbara Kapruziak
telefon: 42 678-33-78 w. 236
e-mail: bkapruziak@wckp.lodz.pl

  • Ośrodek Edukacji Informatycznej

Anna Koludo
telefon: 42 678-33-78 w. 353
e-mail: koludo@wckp.lodz.pl

  • Ośrodek Jakości i Zarządzania

Aneta Madziara
telefon: 42 678-33-78 w. 208
e-mail: amadziara@wckp.lodz.pl

  • Ośrodek Doradztwa Zawodowego

Małgorzata Sienna
telefon: 42 678-33-78 w. 232
e-mail: msienna@wckp.lodz.pl

  • Ośrodek Edukacji Europejskiej i Regionalnej

Barbara Kuźmicka-Wrąbel
telefon: 42 678-33-78 w. 351
e-mail: bwrabel@wckp.lodz.pl

  • Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji

Elżbieta Ciepucha
telefon: 42 678-33-78 w. 357
e-mail: eciepucha@wckp.lodz.pl


Sekretariat ds. wszystkich form doskonalenia
telefon: 42 678-33-78 w. 105
tel/fax: 42 678-10-85


Dział Finansowo-Księgowy

Teresa Majchrzak– główna księgowa
telefon: 42 678-33-78 w. 100
e-mail: tmajchrzak@wckp.lodz.pl
Księgowość telefon: 42 678-33-78 w. 107

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Sławomir Kolczyński – kierownik administracyjno-gospodarczy
telefon: 42 678-33-78 w. 221
e-mail: skolczynski@wckp.lodz.pl

Teresa Adamczyk – kadry
telefon: 42 678-33-78 w. 102
e-mail: teresa@wckp.lodz.pl

Ośrodki i pracownie w ŁCDNiKP

  1. Ośrodek Doskonalenia Szkolnych Systemów Edukacji
    • Pracownia Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej
    • Pracownia Edukacji Matematycznej, Fizycznej i Chemicznej
    • Pracownia Edukacji Przyrodniczej i Prozdrowotnej

  2. Ośrodek Osiągania i Doskonalenia Kwalifikacji Zawodowych
    • Pracownia Edukacji Przedzawodowej
    • Pracownia Edukacji Zawodowej
    • Pracownia Edukacji Mechatronicznej
    • Pracownia BHP i Ergonomii

  3. Ośrodek Edukacji Informatycznej
    • Pracownia Kształcenia na Odległość
    • Pracownia Edukacji Medialnej
    • Pracownia Praktycznych Zastosowań Informatyki
    • Pracownia Pomiaru Dydaktycznego

  4. Ośrodek Jakości i Zarządzania
    • Pracownia Systemów Jakości i Edukacji Projakościowej
    • Pracownia Zarządzania Szkolnym Systemem Edukacji

  5. Ośrodek Doradztwa Zawodowego
    • Pracownia Orientacji i Poradnictwa Zawodowego
    • Pracownia Badania Predyspozycji Zawodowych
    • Pracownia Przedsiębiorczości

  6. Ośrodek Edukacji Europejskiej i Regionalnej
    • Pracownia Edukacji Europejskiej i Projektów Międzynarodowych
    • Pracownia Edukacji Regionalnej

  7. Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji

  8. Pracownia Wychowania i Profilaktyki



Opublikował: Robert Kamzelski
Publikacja dnia: 03.04.2012
Podpisał: Robert Kamzelski
Dokument z dnia: 26.03.2012
Dokument oglądany razy: 3 767